Adrenalinové zážitky vás dovedou k extázi

Život dospělého může být někdy velmi stereotypní. Práce a rodina vám zabere veškerý volný čas. Na zábavu vám nezbývá žádné volné místo ve vašem denním rozvrhu.

Občas vzpomínáte, jak jste byli mladí a prožívali každý den nové vzrušující zážitky. Chybí vám pocit svobody a rádi byste zkusili něco nového? Nemusíte hned dát výpověď v práci a stěhovat se na Bali. Naordinujte si adrenalinový zážitek. Poradíme vám ty, které se postarají o nezapomenutelnou vzpomínku.

Zažijte nezapomenutelné vzrušení

Určitě to znáte taky. Dlouho sníte o nějaké hezké věci, ale až si ji koupíte, tak radost z ní vám vydrží sotva pár dnů. Zboží, nebo výrobky se totiž rychle omrzí, vyjdou z módy, nebo opotřebují.

Ale takový zážitek, emoce, zkušenost, tu si můžete uchovat do konce života. Proto se mnoho lidí obrací na firmy na zážitky, aby jim zprostředkovali něco, na co nikdy nezapomenou. Nejoblíbenější jsou adrenalinové zážitky, které dokáží člověka doslova vystřelit z komfortní zóny.

Sledujete současné trendy a neunikne vám žádná novinka? Tak to rozhodně musíte vyzkoušet elektrickou jednokolku. Moderní vozítko, s kterým můžete dojíždět třeba do práce.

Adrenalinovým zážitkem nepohrdne nikdo

Adrenalinové zážitky jsou vhodné pro každého, kdo se nebojí a má chuť zažít něco nového. Hodí se pro všechny věkové skupiny. Jen pozor na to, že některé adrenalinové dárky jsou pro bezpečnost omezeny věkem. Mysleli jste si, že některé zážitky jsou pouze pro muže? Opak je pravdou.

Mnoho žen si touží vyzkoušet nějaké adrenalinové sporty. Přeci jen každodenní péče o rodinu je občas unavující. Trocha vzrušení dokáže pozitivně ovlivnit náladu, a dokonce může mít stejný efekt jako účinné afrodiziakum.

Dárek pod vánoční stromeček, nebo pro sebe?

Adrenalinové dárky jsou skvělým překvapením pod vánoční stromeček, nebo na významné výročí. Každá firma na zážitky vám dokáže zprostředkovat nespočet různých zážitků.

Můžete si vybrat z klasických typů jako je jízda v nadupaném Ferrari, nebo upřednostnit adrenalinové sporty jako je například bungee jumping z jeřábu. Přestaňte kupovat drahé věci, které se rychle omrzí. Adrenalinové dárky se postarají o nezapomenutelné okamžiky obdarovaného do konce života.

Jak vybrat dokonalý adrenalinfový dárek?

Pokud si budete pořizovat adrenalinový zážitek pro sebe, určitě víte, co vás baví a co byste chtěli zkusit. Pro někoho jiného je to samozřejmě těžší. Zkuste popřemýšlet, co o dotyčném víte a co má rád.

Při příští příležitosti nenápadně zaveďte konverzaci k tématům, která se budou jemně dotýkat různých dětských snů. Určitě se vám podaří zjistit nejedno klučičí, nebo holčičí tajemství.

Je váš malý potomek neustále připojený na tabletu a mobilu? Rádi byste ho dostali ven na čerstvý vzduch? Pořiďte mu dětské elektrické vozítko. Hračku, která vaše dítě potěší, ale zároveň i naučí.

Nejoblíbenější adrenalinové zážitky

Rádi byste prožili netradiční den, ale sami nevíte, co byste chtěli zkusit? Láká vás vzrušení z nových věcí a chcete ve svém těle cítit adrenalin? Netrapte se zdlouhavým vyhledáváním na internetu. Ukážeme vám nejoblíbenější adrenalinové zážitky, na které nikdy nezapomenete a sami jsme si je vyzkoušeli a některé ne jednou.

Adrenalinový zážitek - Skok padákem

Tandemový seskok padákem

Jeden z prvních adrenalinových zážitků, který se vyskytl na trhu. Jedná se o klasiku, se kterou neuděláte chybu. Na rozdíl od profesionálních parašutistů nepotřebujete žádnou lékařskou prohlídku, ani speciální výcvik.

Před samotným nástupem do letadla budete krátce poučen a pak už jen poletíte střemhlav volným pádem mezi mraky. Zažijete extrémní emoce, o kterých budete moct vyprávět. Zážitek je to nepředstavitelný.

Adrenalinový zážitek - Bungee skoky

Bungee jumping

Bungee patří mezi adrenalinové zážitky pro muže s velkou kuráží. Nic pro padavky a pro ty, kdo se bojí výšek. Po vystoupání na věž, jeřáb, nebo most vás připevní na speciální postroj s lanem a vy skočíte volným pádem několik desítek metrů.

Garantujeme vám, že tento zážitek se vám vryje do paměti. Výhodou je, že se dá skákat celoročně. Většina firem na zážitky vám poskytne možnost seskok profesionálně vyfotit, nebo natočit.

Adrenalinový zážitek - Větrný tunel

Indoor skydiving

Indoor skydiving je česky řečeno létání ve větrném tunelu. Je skvělou volbou pro ty, kteří se bojí výšek a zároveň mají strach z povětrnostních podmínek, které mohou adrenalinové sporty poměrně ztížit.

Let je koordinovaný, takže můžete kdykoliv zastavit. Pokud vás láká volný pád, ale nesnesete pohled dolů z výšky, je pro vás indoor skydiving tím pravým. Díky indoor skydivingu zažijete let ve větru o rychlosti několik stovek kilometrů v hodině.

Zážitkové a extrémní jízdy

Když jste byli malí, rádi jste si hrály s modely různých aut. Od malých červených Ferrari modelů, až po těžké armádní stroje. Co kdybyste si teď mohli splnit svůj sen a usednout za volant jednoho ze svých oblíbených dětských autíček?

Není problém. Firma na zážitky vám obstará klíče od nejznámějších luxusních vozů, ale také i od bojového vozidla pěchoty. Staňte se na den majitelem přepychového Lamborghini, nebo mohutné Tatry 813.

Adrenalinový zážitek - Terénní auta

Terénní vozy

Adrenalinový zážitek - Sportovní auta

Supersport

Adrenalinový zážitek - Škola smyku

Škola smyku

Lety balónem, letadlem, stíhačkou

Mít svůj domov jako na dlani. Dívat se z výšky na nejhezčí místa našeho kraje. Vidět vaše město tak, jako mají možnost jen ptáci. Nebo naopak zažít vzrušení, které denně prožívají piloti v nebesích.

Vyhlídkové lety, které si můžete vychutnat z různých dopravních prostředků jako je balon, malé letadlo, nebo dokonce stíhačka jsou jedním z nejprodávanějších zážitků.

Adrenalinový zážitek - Let balónem

Lety balónem

Adrenalinový zážitek - Vyhlídkové lety

Vyhlídkové lety

Adrenalinový zážitek - Letecký simulátor

Letecké simulátory

Dojíždíte denně do práce přecpaným MHD? Ušetřete čas, ale také vaše nervy díky elektrické koloběžce. Budete překvapeni, jak rychlá a efektivní může ve městě být.

Top zážitkové agentury aneb kde pořídit adrenalinový dárek

Adrenalinové zážitky jsou specifickým druhem služby, které doporučujeme kupovat pouze u kvalitních poskytovatelů. Jak vypadá profesionální firma na zážitky? Určitě musí nabízet široké spektrum zážitků pro všechny generace.

Před nákupem adrenalinového dárku se podívejte na hodnocení dané firmy a přečtěte si uživatelské recenze. Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte a obraťte se na klientský servis. Jejich komunikace s vámi sama prozradí, zda se jedná o profesionály, nebo ne.

Adrenalinové zážitky: co vás nejvíce zajímá?

1. Jaké jsou nejvhodnější adrenalinové zážitky pro muže?

Je to možná klišé, ale pravdou zůstává, že muži jsou uvnitř stále malí kluci. Proto neuděláte chybu, když mu jako první adrenalinový zážitek koupíte méně náročný dárek. Vhodnou volbou jsou různé jízdy a lety. Pro otrlejší chlapy doporučujeme tandemový seskok padákem, pilotem na zkoušku, nebo větrný tunel s virtuální realitou.

2. Jsou adrenalinové zážitky pro muže nebezpečné?

Veškeré poskytované zážitky jsou udělané tak, aby byla zaručena maximální bezpečnost účastníka. Před každým zážitkem probíhá instruktáž, popřípadě školení, aby nedošlo k nebezpečné manipulaci, nebo havárii. Po celou dobu trvání zážitku je obdarovaný pod dozorem profesionála, který bude dávat pozor a bude dělat maximum pro jeho bezpečnost.

3. Jsou zážitky pro muže vhodným dárkem k narozeninám?

Na základě různých statistik jsou všeobecně zážitky daleko více ceněny než obyčejné věci. Dokonce i luxusní zboží, které bývalo na špici, už pomyslně značně pokulhává za adrenalinovými dárky. Rozhodně takovým dárkem uděláte oslavenci velkou radost, a navíc se postaráte o dechberoucí vzpomínky.

4. Kolik stojí adrenalinové dárky?

Adrenalinové dárky jsou finančně dostupné všem. Jejich cena je však velmi individuální. Záleží na typu zážitku a také na jeho délce. Cenové rozpětí je opravdu široké. Stačí si určit váš finanční rozpočet a podle toho vyfiltrovat váš výběr. Například jízdu luxusním sporťákem pořídíte už od 1000 Kč. Na druhou stranu zážitkový let stíhačkou se může vyšplhat až na 40 000 Kč.

5. Jak se pozná profesionální firma na zážitky?

Profesionály v oboru poznáte rozhodně podle hodnocení a recenzí od uživatelů. Před nákupem si přečtěte pár zkušeností od zákazníků. To vám řekne mnoho o každé firmě. Není na škodu zkusit firmu kontaktovat, abyste věděli, jak rychle reaguje. Přeci jen kupujete zážitek a po nákupu se neobejdete bez komunikace, která bude potřebná pro rezervaci data vašeho zážitku. Rozhodně doporučujeme zážitkovou firmu Zážatiky.cz, která je již dlouho na trhu, s kvalitními zkušenostmi, ale hlavně jsme sami vyzkoušeli mnoho adrenalinových zážitků právě přes tuto firmu.

Zažijte výbuch adrenalinu

Adrenalinové zážitky vás přenesou úplně do jiné dimenze. Díky adrenalinu, který vám začne kolovat v žilách, zažijete neskutečný výbuch emocí a radosti. Proč si kupovat, nebo darovat věci, které za chvíli člověk vyhodí?

Nadělte sobě, nebo svým blízkým, nezapomenutelné překvapení v podobě adrenalinového dárku. Okořeňte svůj život velkou dávkou adrenalinu ještě dnes.

Elektromobilita se stává čím dál více populární. Rádi byste si pořídili nějakého elektrického parťáka, ale stále nevíte, jakého si vybrat? Přinášíme vám nejčastější dotazy o elektromobilitě