První jízda v roce 2020 na elektrické jednokolce

Dlouho jsme čekali se synem na dobré počasí, abychom si zase mohli vychutnat jízdu na výletě. V zimě 2019 jsme také nezaháleli, protože opět nebyla zima na sněhu, jak si pamatuji já z dětství. Jako první jízdu vybral syn Doni, Jak jsem čekal, vybral náš oblíbený okruh, který máme nedaleko bydliště. Rozhodl jsem se tento rok si pořídit základní outdoorovou kameru, abych zjistil, zda je vůbec natáčení pro mě. Jelikož mám hodně koníčků a práce, nezbývá bohužel moc času na nové koníčky. Uvidíme, jak to dopadne.

Spolu s Doni máme elektrické jednokolky nejraději z elektro vozítek a to z mnoha důvodů, několik důvodů naleznete i v recenzi o elektrických jednokolkách. Celkem jsme najeli 30 km a na baterce nám ještě blikaly 2 čárky z 5. Protože Doni zase nějak ožil, jakmile jsme se dostávali k domovu, napadlo ho, že bychom mohli jezdit chvíli po cyklostezce, která vede kolem našeho baráku.

Opět na nás každý zíral, na jakém mimozemském jezdítku to jedeme, protože se všude kolem nás vyskytovalo nemálo cyklistů a bruslařů. Celkem jsme tak najeli 40 km a stále jsme měli oba po jedné čárce na ukazateli baterie.

Takto vypadal naše jízda v krátkosti. Jak probíhala jízda a jakým “TRIP” jsme zvolili, můžete vidět níže na první videu, na kterém probíhala moje první tvorba videa. Níže můžete také vidět, na jakých elektrických jednokolkách jsme jeli a jakou kameru jsme použil, avšak, co se týče videa, mám se co učit.

Jaké produkty jsme použili na výletě

Elektrická jednokolka INMOTION V5F

Maximální rychlost 25 km/h, dojezd až 35 km s váhou cca 70 kg. Vynikající elektrická jednokolka vhodná zejména pro děti do 15 let.

Více informací
Elektrická jednokolka INMOTION V10F

Maximální rychlost 40 km/h, dojezd až 45 km, nosnost 120 kg. Silnější elektrická jednokolka vhodná pro dospělé.

Více informací
Sportovní outdoor kamera - Lamax x9.1

Levnější alternativa outdorové neboli sportovní kamery GoPro. Obraz není vůbec špatný, pokud neproveden Youtube kompresi 😀

Více informací