Milí čtenáři,

Náš projekt vznikl roku 2019 a to na základě větší oblibě po elektro vozítcích, ale především, protože o tomto tématu je málo informací. Naleznete spoustu prodejců, kteří nabízí elektrokola, elektrokoloběžky, hoverboardy, elektrické jednokolky, atd.. Ale téměř nikdo se těmto tématům nevěnuje do hloubky.

Co si například vzít, když vyrážím na jednokolku? Jaká je legislativa? Kde najdu servis? A mnoho podobných otázek, si položí většina uživatelů elektro vozítek. Našim hlavním cílem je neprodávat, ale informovat čtenáře a přispívat jim mnoha tipy a návody.

Posledním trendem jsou také možnosti tvorby videa ze svých výletů a jízdy na elektro vozítkách. Proto chceme čtenáře informovat i o těchto možnostech. Navíc se určitě u nás něco dozvíte o FPV Quadcopterech, se kterými si také vychutnáte svou jízdu. My si tak zpestřujeme výlety.

Kdo stojí za projektem Vychutnejsijizdu.cz?

Za tvorbou a správou webu, stojí dva lidé, ale stále se setkávají s dalšími jezdi z komunit zaměřených na jednotlivá elektro vozítka, kteří nám rovněž pomáhají s názory, tipy a svými postupy.

Jiří Šindler - Rád jezdím na elektrické jednokolce

Jiří Šindler – Spoluzakladatel

Jsem vášnivý jezdec především elektrických jednokolek, koloběžek a elektrokol. Jezdím na hodně výletů, především do hor a lesů.

Patrik Zapletal – Spoluzakladatel

Patrik Zapletal – Spoluzakladatel

Věnuji se mnoha koníčků, jako je hokej, tenis, thaibox, posilování, fpv quadrocopterám a zamiloval jsem si především elektrické jednokolky.

Jsi vášnivý jezdec na elektro vozítkách a chceš se přidat mezi nás? Nebo se chceš dozvědět nějaké informace? Stačí nás kontaktovat, rádi tě do všeho zasvětíme.