Jelikož nechceme našim čtenářům nic tajit, protože si jich velmi vážíme, rozhodli jsme se nastínit, jak vyděláváme peníze na provoz webové stránky vychutnejsijizdu.cz. Aby byl projekt stále aktivní, musíme platit za provoz webu, správu webu, menší marketing, nákup produktů k testování, atd…

Náš projekt je určený především fanouškům a uživatelům elektro vozítek, jejich provoz je levnější a ekologičtější než dopravní prostředky, jako je auto či městská hromadná. Navíc je to zábava.

Jak tedy vyděláváme? Affiliate disclaimer

Nejde nijak o složitý proces a neodlišuje se od offline prostředí. Na stránkách můžete narazit na odkazy, které vedou z našich webových stránek na různé prodejce. Tyto odkazy slouží, jako doporučení k nákupu. Pokud čtenář přejde přes náš odkaz k prodejci a nakoupí, nám poté náleží provize za zprostředkování.

Pro zákazníka se nikdy nic nemění, ceny jsou zcela stejné a provize nám jsou vypláceny z marže prodejce. Mnohdy nabízíme také slevové kupóny, které občas vyjednáme s prodejci pro naše čtenáře.

Proč nám můžete důvěřovat?

Na elektro strojích jezdíme cca 6 let a máme bohaté zkušenosti se všemi druhy a skoro všemi typy. Mnohdy se nám dostanu pod ruky stroje k zapůjčení od prodejců, ale většinou probíhá testování na strojích od našich přátel a známých. Jsme poměrně velká komunita, která miluje všechny druhy elektro vozítek, proto máme vždy z čeho vybírat.

O nás

Kontakt

Ochrana osobních údajů