Elektrická jednokolka Veteran Sherman: recenze a zkušenosti

V této recenzi si představíme našlapanou elektrickou jednokolku Veteran Sherman, která dosahuje neuvěřitelné rychlosti a dlouhého dojezdu. Měli jsme tu čest si ji pořádně odzkoušet a bylo to neskutečná jízda.

Připadali jsme si, jako bychom jezdili na nějakém rychlém mini tanku. Podrobné informace naleznete v této recenzi. Pokud miluješ adrenalin, pak u této elektrické jednokolky zpozorni.

Elektrická jednokolka Veteran Sherman

Šetří peníze

Elektrovozítka jsou ekologické a dokáží šetřit vaší peněženku, protože k pohonu využívají baterie.

Šetří čas

Elektrické vozítka nejsou pouze o zábavě, ale ušetří vám až 70% času, při transportu z místa A do místa B.

Mobilita

Elektrovozítka můžete využívat na dojíždění do práce, k MHD nebo i k turistice. Ušetříte čas a neunavíte se.

Užijte si spoustu zábavy

Elektrovozítka nabízí spoustu zábavy a nejen to. Můžete si vyrazit na vzdálená místa, bez fyzické náročnosti.

Pro dnešní moderní dobu je typický technologický pokrok, jehož hlavním cílem je ulehčovat lidem život. Díky tomu zažila elektromobilita obrovský rozmach. Elektrické koloběžky, nebo elektrické jednokolky se už v podstatě staly součástí veřejné dopravy nejen ve městech, ale také na vesnicích. Možná patříte mezi ty, kteří už nějaké elektro vozítko vlastní a rádi byste rozšířili svůj vozový park.

Jenže většina jednokolek má podobný dojezd a vy sháníte něco extra, co by stálo za investici. Sníte o elektro jednokolce, která vypadá spíš jako pořádný džíp, než kabriolet? Chceš zažít pořádný adrenalin a nebát se při prvním pádu, že se elektrická jednokolka rozsype? Tím pádem je elektrická jednokolka Veteran Sherman tím pravým vozítkem pro vás. Ukážeme vám, proč se jí říká tank a prozradíme všechny její výhody.

Rychlost blesku a neskutečný dojezd

Elektrická jednokolka Veteran Sherman je zbrusu nový model na trhu s jednokolkami, který láme rekordy. Její úžasný dojezd až 150 km šokuje naprosto každého, kdo ji vyzkouší. Přidejte k tomu rychlost, která se šplhá až ke 100 km/h a máte dokonalé vozítko, které posouvá elektromobilitu na úplně jinou úroveň. Nenechte se ale unést, k tomuto elektrickému vozítku musíte rovněž přistupovat zodpovědně, protože to už je taková mini motorka. Proto nezapomenout nikdy helmu a chrániče.

POŽÁDÁNÍ: Když budeš chtít lámat rekordy, vždy mysli na svou bezpečnost, ale především na bezpečnost ostatních. Pokud si ublížíš, svou blbostí je to tvá věc, ale pokud zraníš někoho jiného, nejenže se dostaneš do problémů, ale pohnojíš to i jiným řidičům elektro vozítek.

Konečně vás nebude nic omezovat a vy si můžete užít rychlou jízdu bez nutného počítání kilometrů. S elektrickou jednokolkou Vetereran Sherman si vychutnáte pravou radost z jízdy ve městě a zároveň můžete zažít pořádnou dávku adrenalinu při jízdě v terénu, nebo třeba na lesní stezce.

Elektrická jednokolka Veteran Sherman je jiná

Tato elektro jednokolka nemá elegantní vzhled, na který jste zvyklí u klasických elektrických jednokolek. Veteran Sherman je masivní stroj, který byl vytvořen pro náročné a pokročilé jezdce. Díky tomu se může pyšnit jedním z nejdelších dojezdů a také velmi vysokou maximální rychlostí.

I přes robustní tělo je však vozítko při jízdě stabilní a hravě se vyrovná s případnými výmoly, nebo nerovnostmi na cestě. Její velké nášlapy potěší majitelé větších nohou, protože jsou dostatečně dlouhé. Navíc jsou opatřeny velmi kvalitní protiskluzovou podložkou, ze které vám noha jen tak nesjede.

Jednokolka pro ty, kteří chtějí zažít pořádnou jízdu

Elektrická jednokolka Veteran Sherman je vhodná pro pokročilé jezdce, kteří mají už nějaký ten kilometr na podobných vozítkách v nohách. Troufneme si říct, že tento model uspokojí i velmi náročné jezdce, kteří hledají vhodné vozítko nejen na krátké vzdálenosti, ale také na vyjížďky za město.

Elektrická jednokolka Veteran Sherman je skvělá v tom, že ji můžete využít nejen v ulicích, ale také v terénu. Vezměte ji s sebou do parku, nebo na stezku. Zažijete dobrodružnou, ale přitom bezpečnou jízdu, na kterou jen tak nezapomenete.

Chtěli jste se naučit jezdit na skateboardu, ale únavné odrážení vás od toho odradilo? S elektrickým skateboardem to hravě zvládnete.

Jízda na jednokolce je zážitek

Hledali jste elektrickou jednokolku, která se hodí nejen do města, ale také na off road? Už nemusíte, jednokolka Veteran Sherman splní vaše přání. Díky konstrukci a širší pneumatice zvládá bez problému nejen hladký, ale také členitý povrch. Širší pneumatika jde dost znát, například při zatáčení, ale po chvilce si na to jezdec zvykne. Široká pneumatika je důležitá, právě při vyšší rychlostech, kdy se s Veteran Sherman zatáčelo ve vyšší rychlosti. Nádherně držela na cestě.

Vyveze a sveze vás do kopců a nedělá jí problém sjet i schody. Je výborným společníkem nejen do velkých měst, ale také na projížďku třeba po cyklistické trase. Především jsme si elektrickou jednokolku užili na výletě v Beskydech.

Právě s tímto modelem elektrické jednokolky si můžete dopřát dlouhé, ale i náročné projížďky. “Už nemusíte jezdit jenom kolem komínu.” Zastavení i zrychlení zvládá během pár sekund, proto je jízda na ní plynulá a stabilní.

Elektrická jednokolka Veteran Sherman a její výhody

Už na první pohled je elektrická jednokolka Veteran Sherman vzhledově odlišná od ostatních vozítek. Její konstrukce, která je kombinací futuristického a terénního designu je naprostým unikátem.

Zamilují si ji především zkušení jezdci, kteří nechtějí elegantní vozítko na dojem, ale pořádný stroj, se kterým mohou brázdit nejen silnice, ale také třeba polní cesty. Elektrická jednokolka Veteran Sherman má mnoho výhod, které zaručí, že s ní budete trávit všechen volný čas. Jaké to jsou?

 • jeden z nejdelších dojezdů na trhu s elektro jednokolkami až 150 km
 • úžasná rychlost více než 60 až 70 km/h (výrobce dokonce uvádí 90 až 100 km/h)
 • nerozhází ji ani mírné kopce stoupání do 30°
 • LCD obrazovka přímo na jednokolce, díky které si můžete přizpůsobit jednokolku k typu jízdy a zjistit informace jako je rychlost, nebo ujeté kilometry
 • funkční bezpečnostní přední a zadní světla
 • vytahovací madlo pro pohodlný převoz jednokolky

Má elektro jednokolka nějaké nevýhody?

Popravdě se nám vždycky při psaní recenzí na elektro jednokolky hledají nevýhody celkem obtížně. Ale co by to bylo za recenzi, která by detailně neprozkoumala každý aspekt vozítka? Pečlivě jsme si přečetli všechny uživatelské zkušenosti a daly dohromady pár věcí, které sice neubírají na zážitku z jízdy, ale pro někoho mohou být omezující. Jaké to jsou?

 • vyšší pořizovací cena
 • tento model je vhodný spíše pro pokročilé jezdce
 • vyšší hmotnost jednokolky, takže se hůř přenáší v ruce (disponuje madlem, takže jej můžete převážet)

Hledáte sofistikovanou sportovní pomůcku, která zabaví vás a vaše děti? Pogo skákací tyče jsou skvělým parťákem jak zahnat nudu a zároveň si dát trochu do těla.

Jaké příslušenství dokoupit aneb bezpečnost na prvním místě

Jak jsme už zmínili, tak elektrická jednokolka Veteran Sherman je bláznivě rychlá a doveze vás klidně desítky kilometrů daleko za vaše město. Proto při jejím pořizování myslete na to, že vaše zdraví a bezpečnost by měla být na prvním místě.

Při jízdě na tomto modelu nezapomeňte nejen dodržovat bezpečnou rychlost, ale také si pořiďte minimálně helmu. Ta může zabránit často až fatálním poraněním hlavy, ke kterému může dojít při pádu z jednokolky. Není na škodu zařadit do výbavy také rukavice, nebo chrániče. Ty volte podle typu jízdy. Například do města postačí ochrana kolen, ale do terénu se klidně vyzbrojte i chráničem páteře. Pamatujte, že bezpečnosti není nikdy dost.

Veteran Sherman recenze a zkušenosti aneb co vás nejvíce zajímá?

 1. Kolik stojí elektrická jednokolka Veteran Sherman a kde ji můžu koupit?

Protože se jedná o novinku, tak tuto jednokolku nejspíš v kamenném obchodě jen tak neseženete. Doporučujeme tedy zvolit především prověřený a specializovaný e-shop, který se zabývá prodejem elektrických vozítek, nebo přímo elektro jednokolek. Jak takový poznáte? Stačí si přečíst recenze od kupujících a zjistit si hodnocení e-shopu.

Velkou výhodou nákupu na internetu ve specializovaném obchodě je odborný personál, který vám poradí často už i on-line s výběrem. Nákup na internetu je pohodlný, protože vše probíhá podle vašich časových možností a následně vám zboží e-shop doručí až ke dveřím vašeho domu. Co se týče pořizovací ceny, tak v době publikování této recenze je cena elektrické jednokolky Veteran Sherman okolo 90 000 Kč.

 1. Jak dlouho trvá dobíjení této jednokolky a kde ji můžu skladovat?

Elektrická jednokolka Veteran Sherman má 2 porty, pomocí kterých probíhá samotné nabíjení zařízení. Celková doba potřebná k plnému nabití je kolem 8 hodin. Proto doporučujeme připojit jednokolku k nabíječce přes večer, aby vám mohla plně posloužit během dne.

Skladování jednokolky je velmi jednoduché. Podobně, jako jiná elektrická vozítka nepotřebuje žádné speciální místo. Stačí jí menší prostor, kde nebude vlhko a přímé sluneční záření.

 1. Co všechno se dá sledovat na LCD obrazovce, která je na elektrické jednokolce Veteran Sherman?

Pomocí obrazovky můžete nejen sledovat informace o jednokolce, ale také ji přizpůsobit před jízdou tak, aby byla pro vás co nejpohodlnější. Co se týká informací, tak snadno zjistíte počet najetých kilometrů, aktuální rychlost, nebo stav baterie.

Pomocí tlačítek vedle obrazovky pak můžete na obrazovce nastavit tuhost pedálů, jejich sklon, nastavit zadní světlo, nebo si pohrát se zadní kalibrací. Podrobné informace a návod jak na to najdete na obalu výrobku.

Město, nebo stezka? Veteran Sherman zvládne obojí

Elektrickou jednokolku Veteran Sherman si zamilují pokročilí jezdci, kteří hledají výkonný stroj a nebojí se investovat do kvality. I přes to, že je její konstrukce masivní a těžší, je jízda na ní plynulá a pohodlná.

Skvěle poslouží v rušných ulicích měst, kde vás doveze do práce, nebo na schůzku rychleji, než byste čekali. Nejvíce ji však oceníte v terénu, kde se z obyčejné jízdy stane zábava klidně i na několik hodin. S touto elektrickou jednokolkou zažijete jízdu bez kompromisů.

Název a vzhled Rychlost Dojezd Velikost kola Vhodné pro
Elektrická jednokolka VETERAN SHERMAN

VETERAN SHERMAN

až 60+ km/h až 200 km 20" dospělé, náročné
Elektrická jednokolka GOTWAY MONSTER PRO

GOTWAY MONSTER PRO

až 60+ km/h až 200 km 24" dospělé, náročné
Elektrická jednokolka KINGSONG KS-S18

KINGSONG KS-S18

až 60 km/h až 100 km 18" dospělé, náročné
Elektrická jednokolka INMOTION V11

INMOTION V11

až 60 km/h až 100 km 18" dospělé, náročné
Elektrická jednokolka INMOTION V8F

INMOTION V8F

až 35 km až 50 km 16" puberťáka, dospělého
Elektrická jednokolka Ninebot by Z10

Ninebot by Segway Z10

až 45 km/h až 90 km 18" dospělého
Elektrická jednokolka INMOTION V8

INMOTION V8

až 30 km/h až 50 km 16" puberťáka, dospělého
Elektrická jednokolka INMOTION V10F

INMOTION V10F

až 40 km/h až 100 km 16" puberťáka, dospělého
Elektrická jednokolka INMOTION V5F

INMOTION V5F

až 25 km/h až 35 km 14" dítě, puberťáka
Elektrická jednokolka Ninebot by Segway ONE S2

Ninebot by Segway ONE S2

až 24 km/h až 30 km 14" dítě, puberťáka